Kurz predlžovania šitím - Sew in

Novinka u nás !!!

Kurz predlžovania vlasov metódou našívania pomocou microringov. Táto metóda aktuálne veľmi populárna musí byť k dispozícii vo Vašom portfóliu pre zákazníčky.

U nás Vás ju naučíme. Naše Sew in vlasy pripravujeme priamo v našej firme a teda neprekupujeme hotový produkt. Výhodou je , že vieme pripraviť na mieru akýkoľvek odtieň , ombre , balayage a následne vlasy spracujeme do jednoradového alebo dvojradového šitia a dĺžku pásu presne prispôsobíme Vaším požiadavkam. 

Aktuálny termín následujúceho kurzu je: 1.12.2022 - počet voľných miest 5 z 5.

                                                                   9.1.2023 - počet voľných miest 5 z 5.

 

V prípade zakúpenia kurzu cez náš eshop a výberu dobierky Vám bude doručená faktúra za kurz GLS kuriérom. V prípade výberu platby prevodom alebo platby cez GOPAY platobnú bránu Vám bude Faktúra zaslaná na email.

Po zakúpení kurzu Vás budeme ihneď telefonicky kontaktovať ohľadne otázky , ktorý termín z dvoch uverejnených si vyberáte , prípadne pri kúpe uvedte termín do poznámky k objednávke.

Pre viac info ohľadne kurzu nás kontaktujte telefonicky na čísle 0911 142 143 alebo emailom na info@leniahair.sk

Po uhradení ste záväzne prihlásený/á na kurz. Kurz je možné z Vašej strany zrušiť bez udania dôvôdu najneskôr 2 týždne pred začiatkom. Vtedy Vám bude vrátená plná suma. V prípade choroby Vám bude automatický pridelený následujúci termín ak nebola dodržaná lehota zrušenia 2 týždne pred termínom.

Najpredávanejšie

sitie sew in
 
€300
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Cena

300301
1300301
sitie sew in
€300
SEW-IN