O NÁS

História našej firmy sa začala písať od roku 2005, kedy Lenka Král spolumajiteľka firmy Lenia s.r.o. otvorila svoj prvý kadernícky salón.

V súčasnosti máme dva salóny v meste Partizánske a od roku 2014 sme spustili predaj a spracovanie Ruských vlasov.

Snažíme sa na trh priniesť nielen vysokú kvalitu za priaznivú cenu, ale aj ochotný prístup k zákazníkom.

Kvalitu všetkých produktov v našom eshope testujeme priamo skúsenými kaderníčkami u nás v salónoch pred tým ako čokoľvek ponúkneme do predaja. Preto sme si istý kvalitou, ktorú ponúkame.

Od začiatkov sme prešli mnoho dodávateľov Ruských vlasov až kým sme nenašli toho správneho. Vďaka tomu vám ponúkame tu najvyššiu kvalitu vlasov na trhu.

Vlasy spracúvame v našej firme kde prechádzajú prísnou kontrolou. Po vyčesaní krátkych vlasov dostanete vlasy s hustotou až do koncov. Následne ich balíme do vlastných obalov.

V našom e-shope ponúkame výber z 20 odtieňov vlasov na predĺženie s možnosťou zakúpenia na gramáž, ukončenie plochý keratínový spoj alebo I-tip (eurolock,microring). Prípadné farbenie na mieru alebo ombre riešime cenovo vždy individuálne.

Naše portfólio tvoria aj parochne od renomovaných výrobcov a tiež clip in sady, copy, príčesky a samozrejme kompletné príslušenstvo k predlžovaniu vlasov za najlepšie ceny iba pre vás.

Sme tím odborníkov z rôznych smerov preto vám zaručujeme prvotriedny servis od prijatia objednávky až do dodania vami vybraného produktu. Poradenstvo je pre nás samozrejmosťou a vždy radi odpovieme na vaše otázky.

Ďakujeme a tešíme sa na každého zákazníka.

Váš tím LENIA.