VÝKUP VLASOV

Výkup vlasov 

 

 

 

Ako jediní výkupcovia vlasov na Slovensku Vaše copy pred výkupom nevyčesávame.  To znamená, že Vám zaplatíme aj za krátke vlasy vo Vašom cope, ktoré sa všeobecne považujú za odpad.  A ak by ste sa rozhodli nám Vaše vlasy nepredať, tak Vám ich vrátime v neporušenom a pôvodnom stave naspäť.Vlasy nesmú byť chemicky upravené (farbené, melírované, po ondulácií atď.), a musia byť v minimálnej dĺžke 40 cm.

 

Spôsob odkúpenia vlasov:

 

1.)  Vlasy je nutné pred odstrihnutím zaistiť pevne na viacerích miestach gumičkou na vlasy a následne odstrihnúť, čím zabránite ich pomiešaniu a následnému znehodnoteniu. Takto odstrihnuté vlasy odošlite na našu adresu a nezabudnite do obálky vložiť aj Vašu spätnú adresu a telefónny kontakt. Vlasy si pred zaslaním odvážte kvôli obojstrannej kontrole. Po obdržaní zásielky vlasy odvážime, odmeriame a vypočítame cenu, ktorú Vám telefonicky oznámime. Následne Vám budú peniaze poukázané na vami zadaný bankový účet, alebo poštovou poukážkou na vami uvedenú adresu. V prípade, že s cenou nebudete súhlasiť, vlasy Vám budú odoslané späť v pôvodnom stave na Vašu adresu.

 

2.) Navštívte náš Salón na našej adrese a prineste so sebou aj vlasy na predaj. Na mieste bude vypočítaná hodnota ktorú Vám zaplatíme za Vaše vlasy. V prípade že máte vlasy Vy alebo vaše dieťa ešte na hlave získate krátky STRIH ZDARMA.


 

 

Naša adresa a kontakt je :

 

 

 

Lenia s.r.o.,

Topolčianska 193

Žabokreky nad Nitrou, 958 52

 

 

 

(+421) 0902 827 458

info@leniahair.sk

 

 

Cena za vlasy závisí od mnohých faktorov ktorými sú :

 

  • hustota dlhých
  • dĺžka vlasov
  • odtieň vlasov
  • kvalita vlasov

 

Na základe týchto krytérií sa vypočíta cena za gram vaších vlasov  ktorá môže byť od 0,50€ až 1,50€.

 

Názorná ukážka ako nám prosím zasielajte Vaše vlásky.

 

 

 

 

Ilustračná foto

 

 

 

 

Ďakujeme Váš Lenia Tím.