Bonusový program

Vitajte na stránke nášho bonusového programu. Zbierajte body a šetrite s každým nákupom!

Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť exkluzívne odmeny a výhody ako poďakovanie za Vašu priazeň. Prečítajte si viac o tom, ako funguje náš vernostný program a ako môžete získať a uplatniť body.

Body za registráciu zákazníka:

Pri registrácii na našom e-shope získate 250 bodov, ktoré zodpovedajú zľave 5€. Tieto body môžete uplatniť pri svojom prvom nákupe.

Zbieranie a uplatňovanie bodov:

Za každý nákup na našom e-shope získate body podľa nastaveného koeficientu nabíjania v pomere 1 bod za každé 1€. Tieto body môžete uplatniť pri ďalších nákupoch s využitím koeficientu čerpania v hodnote 0,02€ za 1 bod.

Neregistrovaní zákazníci:

Upozorňujeme, že neregistrovaní zákazníci nemôžu zbierať a používať body. Chcete-li získať výhody vernostného programu, zaregistrujte sa na našom e-shope.

Platnosť bodov:

Body majú platnosť 548 dní od dátumu pripísania na váš účet.

 

Pozor!!!

Body, ktoré získate za registráciu alebo nákup môžete využiť v posledom kroku nákupného košíku.

 

Minimálna a maximálna zľava pri čerpaní:

Pripomíname, že pri uplatňovaní bodov je stanovená minimálna výška objednávky 70€ a maximálna zľava z objednávky pri čerpaní je 20%.

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií o našom bonusovom programe, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme Vám pomohli užívať si nákupy s čo najväčšími výhodami. Ďakujeme za Vašu priazeň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu!

 

CHCEM SA REGISTROVAŤ